Prázdniny u koní

Miluješ koně? Přijď k nám. Náš tábor určený všem milovníkům koní a přírody. Každý den tě čekají půl dne klasické herní aktivity, druhou polovinu budeš trávit s koňmi mezi pravými koňáky, kteří tě všechno naučí. Třeba to, jak si získat důvěru a respekt těchto krásných bytostí nebo jak si koníka osedlat. Za týden se nikdo nenaučí samostatně koně ovládat, ale i tak to stojí za to. Posuďte sami jestli je nejkrásnější pohled z koňského sedla.

Propozice

Hlavní náplní pobytu je pochopit duši koně pod vedením odborných instruktorů + výuka správného vedení koně a péče o něj. Na statku a okolí strávíme 100% programového času. Budeme chodit na výlety a studovat přírodu.

 CENA: 3900 Kč  v ceně není zahrnutý oběd, pouze svačiny a pitný režim. K dispozici je lednice pro uchování oběda z domova.

Každý turnus bude zahájen v pondělí ráno v 9 hodin na statku Horní Dvůr. Děti budou odcházet každý den domů v 16 hodin odpoledne. Sraz v následujících dnech bude také v 9:00 hodin. V pátek program končí společným táborákem na kterém jsou vítáni i rodiče a sourozenci účastníku v 18 hodin.  


Nabízíme

K dispozici máme zázemí pro stravování, toalety, bezpečné prostředí, kvalifikovaný přístup, krytá písková jízdárna, nově zbudovaná klubovna a nádherná krajina s udržovanými lesy s lesními cestami.

Pomůcky

Materiál, který používáme je vyroben v naší společnosti ze surovin splňujících přísné podmínky pro použtí dětmi 0+. Snažíme se v maximální míře snižovat ekologické zatížení přírody.

Kde nás najdete?

Statek Horní dvůr se nachází na jednom z kopců nad lázeňským městem Luhačovice s místním označením Vrběcka a Nad rybníkem. Do centra je to od nás cca 15 minut chůze z kopce a zpátky 30 minut chůze do kopce.

Veškerá civilizace je takřka skrytá. Na dohled je sportovní letiště s klidným provozem. Malá letadla někdy létají takřka nad hlavou. Běžně jsou k vidění zajíci, bažanti, srnky, poštolky.

Je to k nám kousek od:

Zlín 20 km.
Uherský Brod 10 km.
Vizovice 20 km.
Bojkovice 20 km.

Copyright © 2020  | created in zlin by weboo.eu | All rights reserved.