Témata - edukační a zážitkové projekty pro školy

Stručné propozice

Děti rozdělíme do skupin a každá skupina bude mít svého průvodce.  V polovině projektu se děti sejdou u svačiny a po jídle si vymění průvodce, s kterými se vydají na druhou část projektu. Projekt končí společnou písničkou a předáváním medailí za absolvování.

PŘEDŠKOLÁCI

příměstský tábor - děti 5 - 7 let
Usnadněte svým dětem vstup do velkého světa školáků. Projektu se můžete zúčastnit se svými dětmi, podle potřeb vašeho dítěte. 

KONĚ A PŘÍRODA

příměstský tábor - děti 10 - 15 let
Jak se žije u koní, co všechno toto partnerství mezi zvířetem a člověkem přináší a co koně potřebují, aby se jim dobře žilo.

HIPOTERAPIE DĚTI

jízda na koni s madly
Přijďte se svými dětmi zažít opravdové souznění s přírodou a načerpejte energii z našich dobře vychovaných koní, kteří děti milují.

Projekty pro školy

"Výzkum, vývoj a vzdělávání."

KONZULTACE S ODBORNÍKEM Z PRAXE

osobní návštěva v rámci služby
Vyberte si termín, který vám vyhovuje, a my k vám přijedeme. Představíme novinky, zodpovíme dotazy ohledně práce s našimi výrobky, probereme podrobnosti ohledně organizace projektového dne, školy v přírodě, popřípadě realizaci projektové dokumentace.


VYUŽIJTE PRÁZDNINOVÉ DNY KE KLIDNÉMU JEDNÁNÍ.


VOLNÉ TERMÍNY

Kde nás najdete?

Statek Horní dvůr se nachází na jednom z kopců nad lázeňským městem Luhačovice s místním označením Vrběcka a Nad rybníkem. Do centra je to od nás cca 15 minut chůze z kopce a zpátky 30 minut chůze do kopce.

Veškerá civilizace je takřka skrytá. Na dohled je sportovní letiště s klidným provozem. Malá letadla někdy létají takřka nad hlavou. Běžně jsou k vidění zajíci, bažanti, srnky, poštolky.

Je to k nám kousek od:

Zlín 20 km.
Uherský Brod 10 km.
Vizovice 20 km.
Bojkovice 20 km.

Copyright © 2020  | created in zlin by weboo.eu | All rights reserved.